Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Sevgi Bahçesi Et-Mangal-Kahvaltı-Piknik-Kuzu Çevirme

 

Sevgi Bahçesi Restaurant Çatalca

Adres: Gökçeali Cad. 132-2 Aziz Nesin Vakfı Yanı Çatalca / İstanbul

http://sevgibahcesicatalca.com/

 

 

Kara Yolu Ulaşımı:

Sevgi Bahçesi
GPS Kodu:41.189589, 28.451409
http://goo.gl/maps/S71Fs

İstanbul’a uzaklığı 50 km. olan Çatalca ya E-5 ve TEM üzerinden gelinebilir.
İstanbul – Edirne TEM yolunu kullanacak araçlar Çatalca Büyükçekmece gişelerinden çıkış yaparak Çatalca tabelası istikametinde 5 km bir yolculuk ile Çatalca ya ulaşabilirler. Çatalca’nın içine girmişseniz İnceğiz, Subaşı yolu ve kavşağını sorabilirsiniz.

Çatalca’ya girişte Saray Kırklareli tabelasından (Total Petrol karşısından) saparak yaklaşık 4 km içeriye gidildiğinde İnceğiz Yol ayrımından 2 km sonra Sevgi Bahçesi ne ulaşabilirsiniz. (Çatalca merkezine girmenize gerek yoktur)

Büyükçekmece yönünden araç ulaşımı

Büyükçekmece girişte uzun köprüyü geçer geçmez Çatalca tabelasını göreceksiniz. (Oldukça küçük) Bu tabeladan saparak Ahmediye yönüne gidebilirsiniz. (Tem Kavşağı burasıdır) Ahmediye den Çatalca ya kadar yaklaşık 5 km sonra Total petrolü solda gördüğünüzde Saray Kırklareli tabelasından saparak bu yönr 6 km yolculuk ettiğinizde Sevgi Bahçesine ulaşırsınız.

Otobüsle Ulaşım:
İstanbul halk otobüsü seferleri E-5 kara yolu üzerinden Yenibosna – Çatalca / Çatalca – Yenibosna olmak üzere karşılıklı 10 dakika da bir yapılmaktadır ve ortalama 1 saat sürmektedir.

Otobüsle gelecekler için 10 dakikada bir kalkan Çatalca-Yenibosna Otobüsleriyle Çatalca Merkeze gelerek dolmuşlar aracılığıyla gelebilirsiniz.

Yenibosnadan kalkan Binkılıç, Çiftlikköy,Karacaköy Otobüsleri Sevgi Bahçesinin önünden geçmektedir.

Karacaköy Otobüs Saatleri

Binkılıç Otobüs Saatleri

Çiftlikköy Otobüs Saatleri


Demir Yolu Ulaşımı:
Kentin kuzeydoğusundan geçen Sirkeci – Edirne demiryolu kullanılarak yapılmaktadır.

Sirkeci Çatalca arası 1saat 15 dakikadır.

Deniz Yolu Ulaşımı:
İstanbul Belediyesi Deniz işletmelerinin Eminönü – Büyükçekmece deniz otobüsü seferleri düzenli olarak yapılmaktadır. Büyükçekmece Çatalca arası 17 km dir.