Sevgi Bahçesi 12 Dönüm alan üzerinde şehrin gürültüsün kaçıp doğa ile iç içe huzurlu bir bahçede keyifli vakit geçirip, birbirinden lezzetli tatları yakalayabileceğiniz bir bahçedir.

İşte Sevgi Bahçesinde yapabilecekleriniz

Hafta sonları şehirden keyifli bir kaçış yapmak, doğa ile iç içe olmak ve doğal lezzetlerle açık büfe kahvaltı yapmak! Hepsi bir arada olunca şehirden hiçde uzak olmayan Sevgi Bahçemizde hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonları açık büfe kahvaltılar ile mekanın tadını çıkarın.

Bahçemizde herşeyin doğal ve özenli olmasına dikkat ettiğimiz gibi, etlerimizinde doğal ve lezzetli olması bizim için önemli. Sizde tattıkdan sonra aradaki farkı anlayacaksınız. Özenle seçilmiş organik olarak yetiştirilen hayvanlardan elde edilen etlerle size sunacağımız hazır mangal ile kendiniz pişirip kendiniz yemenin keyfini çıkarın.

Şirketlerin kendi içlerinde elemanların motivasyonları için düzenleyecekleri her türlü organizasyonda Sevgi Bahçesi bulunmaz fırsatlar sunuyor. Elemanların keyifli bir piknik ve aktivite içerisinde olabilecekleri Sevgi Bahçesinde şirket organizasyon yemekleri ve piknikleri  gerçekleşebilir.